V těsné blízkosti ideální skiareál pro rodiny s dětmi!
 

Vaše hodnocení

Byli jste s naším ubytováním spokojeni? Níže nám napište svoje osobní hodnocení.

13 Responses to Vaše hodnocení

 • Nadchla mne krásná příroda a prostředí Krkonoš. Chata je celkem hezky vybavena. Výhodou je opravdu blízký SKI areál, který patří mezi špičku u nás. Díky pěkným vzpomínkám se sem budu velice rád vracet.

 • Chata Moravanka nás velice mile překvapila. Praktické a útulné pokoje, všude teplo, nádherný výhled na Krkonoše z našeho pokoje. Velice milý a příjemný personál. Vynikající kuchyně. Pobyt zde nás tak uchvátil, že uvažujeme v budoucnu o dalším pobytu. Pobyt všem doporučujeme.

 • Vřelé přivítání,které bylo korunováno skvělou krmí.Personál i pan majitel jsou úžasní.Pokud to půjde vrátíme se.Příroda neuvěřitelná.Děkujeme Zlata a Jirka(hokej)

 • Pobyt předčil očekávání!!!
  Vše co je psáno v předchozích recenzích se potvrdilo. Příjemné domácí prostředí, vynikající kuchyně ( pro milovníky polévek – chuťové požitky). Nic z předchozích recenzí nelze oponovat. Mockrát děkujeme a rádi se vrátíme, nashledanou!!!
  Grosiarovi.

 • Děkujeme za vše v týdnu našeho lyžařského kurzu. Po všech stránkách jsme byli nadevše spokojeni a stále vzpomínáme.Ať se Vám stále daří a přejeme jen samé spokojené hosty jako jsme byli my. F.Mottl

 • Ahojte všichni z Moravanky!!!
  Týden od 1. do 8. července byl nádherný, počasí nám přálo. Děti z tábora si moc chválili hlavně kynuté knedlíky s borůvkama a taky pana správce, kterému pomohli se senem a on jim za to koupil nanuky! Také vstřícná slečna u baru byla moc ochotná. Pokoje prošly rekonstrukcí (nový sprcháč) a všude bylo čisto, tak to mam ráda.
  Díky za všechno a za rok naviděnou – lehátková dovolenkářka.

 • Wir waren schon oft bei Euch!
  Jedesmal super!
  Sind noch zwei Doppelzimmer vom 2.6.17 bis 7.6. 17 frei?
  bitte Antwort unter obiger E-Mail

 • Moravanko, milujeme Tě a už se za Tebou zase těšíme. Silvestr s Tebou bude naprosto boží, to je jasný. Takže brzo na viděnou…:) Terka, Tom, Gaston a Rambo.

 • I’ve read several excellent stuff here. Definitely
  price bookmarking for revisiting. I wonder how a lot effort you place to create any such wonderful informative website.

 • Byli jsme, zažili jsme … úžasné, domácí prostředí, majitelé a pan kuchař úžasní. Moravanka na krásném místě, pro děti zvířátka. Prostě pecka !!! Určitě nejsme naposledy.

  Rodina Veselých Český Krumlov

 • ¨Dcera byla na lyžařském kurzu poslední týden v březnu. Přijala nadšená jak z ubytování, stravy, velmi vstřícnému přístupu personálu, ale i z lyžování ze skiareálu U kostela. Prý úžasné prostředí i okolí, prostě skvělé, o borůvkových knedlících básnila celý víkend a nejen o nich….. děkuji za ní a asi celou třídu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.